Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel techniczno - handlowy

Westfalia Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
  • Przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski oraz za granicę
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Biegła praktyczna znajomość MS Word, Excel oraz środowiska internetowego
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży Automotive (mile widziane)

CV proszę wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Westfalia Automotive Polska Sp. z o.o.

Westfalia-Automotive to niemiecki producent akcesoriów motoryzacyjnych z ponad 100 letnią tradycją. Oddział w Polsce obsługuje region Europy Środkowo-Wschodniej. Westfalia należy do Horizon Global Group (NYSE:HZN) - amerykańskiej spółki notowanej na giełdzie w Nowym Jorku. Horizon Global to producent w branży motoryzacyjnej, posiadający w swoim portfolio wiele marek o światowym zasięgu. Jesteśmy światowym liderem w swojej branży, o znaczącym udziale w rynku europejskim.

W związku z trwającym intensywnym rozwojem oddziału w Polsce poszukujemy samodzielnego, odpowiedzialnego pracownika, który dołączy do naszego zespołu w biurze we Wrocławiu na stanowisku: Przedstawiciel techniczno - handlowy.

Przedstawiciel techniczno - handlowy, Wrocław