Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

Euro Topwood Group s.r.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów (głównie firmy budowlane i wykonawcze, architekci, deweloperzy, stolarze, producenci mebli),
  • doradztwo i wsparcie techniczne obsługiwanych kontrahentów,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie prezentacji i niezbędnych szkoleń produktowych,
  • planowanie i raportowanie prowadzonych działań,
  • praca głównie na wyjazdach na terenie całej Polski.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel firmy w branży technicznej,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w branży budownictwa drewnianego,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,
  • zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina, rzetelność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o długiej tradycji,
  • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • szkolenia wprowadzające i produktowe,
  • podstawowe narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Euro Topwood Group s.r.o.

Producent systemu budownictwa z drewna klejonego krzyżowo (technologia CLT – cross laminated timber), specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu architektury i budownictwa oraz stolarstwa i meblarstwa.

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy, Wrocław