Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

WLADEX WŁADYSŁAW GUZO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o charakterze ogólnobudowlanym specjalizująca się w konstrukcjach stalowych.

  • Fasady budynków w konstrukcji aluminiowej z wypełnieniem szkłem lub materiałami kompozytowym.
  • Remonty i adaptacje budynków.
  • Systemy balustrad stalowych i tarasowych.
  • Wykonawstwo stalowych konstrukcji hali magazynowych wraz z montażem.

Opis stanowiska :

  • Poszukiwanie zleceń zewnętrznych w branży konstrukcji metalowych.
  • Przegląd zapytań oraz przygotowywanie ofert sprzedażowych.
  • Bieżące monitorowanie rynku.
  • Kompleksowa obsługa sprzedaży usług oraz jej rozwijanie poprzez pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Budowanie i kształtowanie relacji z nowymi Klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Analizowanie potrzeb rynku, cen i działalności konkurencji.
  • Odpowiedzialność za realizację działań handlowo-promocyjnych.
  • Efektywne wykonywanie zadań handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (budownictwo, architektura).
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w sprzedaży w branży ogólnobudowlanej.
  • Dobra znajomość rynku konstrukcji stalowych i aluminiowych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Samodzielność i dynamika w działaniu.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole.
  • Wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientami.
  • Prawo jazdy kat. B oraz pozytywny stosunek do pracy w terenie.
  • Mile widziana znajomość języka obcego.

Zapewniamy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Adekwatne wynagrodzenie do posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną oraz miła atmosferę w zespole.

Ogłoszenie archiwalne