Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiodący dystrybutor technicznego zaopatrzenia zakładów przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

Oferujemy:

  • samodzielną i satysfakcjonującą pracę w znanej na polskim rynku firmie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • systematyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • pakiet socjalny i medyczny

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów z obszaru województwa dolnośląskiego
  • obsługa bieżących klientów
  • analiza potrzeb Klientów
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego lub doświadczenia w branży technicznej
  • znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • prawa jazdy kat. B
  • nastawienia na wynik
  • umiejętności komunikacji i negocjacji
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • odwagi do zdobywania dużych klientów

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Podstawowe informacje o firmie można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: www.prema.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PREMA SA (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się