Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący dystrybutor technicznego zaopatrzenia zakładów przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

    Oferujemy:

    • samodzielną i satysfakcjonującą pracę w znanej na polskim rynku firmie
    • zatrudnienie na pełny etat
    • systematyczne szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników
    • pakiet socjalny i medyczny

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów z obszaru województwa dolnośląskiego
    • obsługa bieżących klientów
    • analiza potrzeb Klientów
    • przygotowywanie ofert
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • doradztwo techniczne

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego lub doświadczenia w branży technicznej
    • znajomości technik sprzedaży
    • umiejętności prowadzenia prezentacji
    • prawa jazdy kat. B
    • nastawienia na wynik
    • umiejętności komunikacji i negocjacji
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji
    • odwagi do zdobywania dużych klientów

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Podstawowe informacje o firmie można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: www.prema.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PREMA SA (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)