Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczny - Handlowiec

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

W związku z rozwojem firmy poszukujemy samodzielnego dynamicznego przedstawiciela techniczno-handlowego

Region: lubelskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Wybrana osoba będzie podlegać bezpośrednio właścicielowi i przy współpracy z działem handlowym usytuowanym w siedzibie firmy w Sulejówku, zajmie się sprzedażą produktów usługowych firmy skierowanych do rynku biznes oraz obsługą handlową marki produktów automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric.

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • Rozwój rynku - pozyskiwanie klientów biznesowych, rozwój współpracy z klientami obecnymi
  • Sporządzanie i negocjowanie ofert
  • Pozyskiwanie i obsługa projektów technicznych i inwestycyjnych –  fachowe doradztwo produktowe, ofertowanie
  • Monitoring rynku i działań konkurencyjnych, raportowanie
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w realizacji celów sprzedażowych
  • Znajomość branży technicznej / automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, HMI, technika servonapedów, napędów falownikowych - preferowane MITSUBISHI ELECTRIC) i lokalnego rynku
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych
  • Samodzielność i współpraca w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie + prowizję
  • Telefon, laptop
  • Po okresie próbnym możliwy samochód służbowy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej