Ta oferta pracy jest nieaktualna od 396 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczny - Handlowiec

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy samodzielnego dynamicznego przedstawiciela techniczno-handlowego

    Region: podlaskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Wybrana osoba będzie podlegać bezpośrednio właścicielowi i przy współpracy z działem handlowym usytuowanym w siedzibie firmy w Sulejówku, zajmie się sprzedażą produktów usługowych firmy skierowanych do rynku biznes oraz obsługą handlową marki produktów automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric.

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
    • Rozwój rynku - pozyskiwanie klientów biznesowych, rozwój współpracy z klientami obecnymi
    • Sporządzanie i negocjowanie ofert
    • Pozyskiwanie i obsługa projektów technicznych i inwestycyjnych –  fachowe doradztwo produktowe, ofertowanie
    • Monitoring rynku i działań konkurencyjnych, raportowanie
    Wymagania:
    • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w realizacji celów sprzedażowych
    • Znajomość branży technicznej / automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, HMI, technika servonapedów, napędów falownikowych - preferowane MITSUBISHI ELECTRIC) i lokalnego rynku
    • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych
    • Samodzielność i współpraca w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Stałe wynagrodzenie + prowizję
    • Telefon, laptop
    • Po okresie próbnym możliwy samochód służbowy

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.