Oferta pracy

Przedstawiciel techniczny

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca mobilna na obszarze obejmującym powiaty: buski, jędrzejowski, Kielce, kielecki, konecki, opoczyński, pińczowski, skarżyski, starachowicki, staszowski, włoszczowski

  • realizowanie polityki handlowej i promocyjnej firmy – sprzedaż produktów na inwestycje

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami – inwestorami, architektami, wykonawcami

  • wprowadzanie i prezentowanie nowych produktów

  • prowadzenie szkoleń technicznych

  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe

  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

  • nastawienie na wynik i realizację celów

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • znajomość nowoczesnych technologii budowlanych

  • znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego oraz materiałów budowlanych

  • znajomość topografii regionu

  • umiejętność prowadzenia prezentacji

  • obsługa MS Office

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • praca u lidera

  • jasny system premiowy

  • praktyczne wdrożenie

  • samochód służbowy

  • laptop i telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny