Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Terenowy

  • Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • realizacja wizyt według zaplanowanego harmonogramu w wyznaczonych punktach
    • realizacja powierzonych działań handlowych
    • sporządzanie raportów po zrealizowanych wizytach
    • dostarczanie i wymiana materiałów promocyjnych do punktów sprzedaży

    Nasze wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat B – warunek konieczny
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • dyspozycyjność  i odpowiedzialne podejście do pracy
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    Wybranej osobie oferujemy:

    • wynagrodzenie: podstawa + premia
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
    • pracę 5 dni w tygodniu
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
    • przeszkolenie i wparcie w trakcie realizacji zleceń
    • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

    Bydgoszcz - Aplikuj
    Toruń - Aplikuj
    Włocławek - Aplikuj
     Brodnica - Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.