Przedstawiciel terenowy

  • Poznań, Piła, Złotów, Kościan, Gostyń, Leszno, Gniezno, Wągrowiec, Kostrzyn, Swarzędz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-05
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-08-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Obszar do wyboru:

1) Poznań
2) Szczecin, Myślibórz, Gorzów
3) Piła, Złotów, Szczecinek
4) Toruń, Chełmża
5) Bydgoszcz
6) Kościan, Gostyń, Leszno
7) Łódź
8) Trójmiasto
9) Gniezno, Wągrowiec, Kostrzyn, Swarzędz
10) Legnica, Jawor
11) Wieruszów, Wieluń, Sieradz
12) Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec
13) Szczecin, Gryfino, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Pyrzyce
14) Katowice, Bytom
15) Rybnik, Jastrzębie-Zdrój
16) Bielsko-Biała, Cieszyn

Główne zadania na tym stanowisku:

  • realizacja wizyt według zaplanowanego harmonogramu w wyznaczonych punktach
  • realizacja powierzonych działań handlowych
  • sporządzanie raportów po zrealizowanych wizytach
  • dostarczanie i wymiana materiałów promocyjnych do punktów sprzedaży
Nasze wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat B – warunek konieczny
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Wybranej osobie oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie: podstawa + premia
  • samochód do celów służbowych
  • przeszkolenie i wparcie w trakcie realizacji zleceń
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

Poznań - Aplikuj

Szczecin, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski - Aplikuj

Piła, Złotów, Szczecinek - Aplikuj

Toruń, Chełmża - Aplikuj

Bydgoszcz - Aplikuj

Kościan, Gostyń, Leszno - Aplikuj

Łódź - Aplikuj

Trójmiasto - Aplikuj

Gniezno, Wągrowiec, Kostrzyn, Swarzędz - Aplikuj

Legnica, Jawor - Aplikuj

Wieruszów, Wieluń, Sieradz - Aplikuj

Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec - Aplikuj

Szczecin, Gryfino, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Pyrzyce - Aplikuj

Katowice, Bytom - Aplikuj

Rybnik, Jastrzębie-Zdrój - Aplikuj

Bielsko-Biała, Cieszyn - Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się