Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Terenowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 22.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Weterynaryjna firma farmaceutyczna CEVA ANIMAL HEALTH POLSKA Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel terenowy drób
    Teren działania Polska Wschodnia

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizacje założeń sprzedażowych firmy Ceva na podległym terenie działania. Poszukujemy osoby odnajdującej się w kontaktach z lekarzami weterynarii  i innymi przedstawicielami branży drobiarskiej. Osoby nastawionej na osiąganie celów indywidualnych i firmowych chcącej rozwijać swoje umiejętności techniczne i sprzedażowe. Zależy nam na dynamicznych i ambitnych osobach. Oferujemy szkolenia i wdrożenie do branży na najwyższym poziomie.

    Wymagania:

    Wykształcenie – wyższe (lekarz weterynarii lub zawody pokrewne) Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do częstego podróżowania. Znajomość języka angielskiego. Niezbędne umiejętności sprzedażowe, komunikatywność.

    Mile widziane:

    • znajomość branży drobiarskiej

    Wybranym osobom oferujemy:

    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; możliwość podnoszenia kwalifikacji; wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i stopnia zaangażowania w wykonywane obowiązki; narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".