Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel terenowy

  • Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Obszar do wyboru:

    1) Poznań
    2) Szczecin, Myślibórz, Gorzów
    3) Piła, Złotów, Szczecinek
    4) Toruń, Chełmża
    5) Bydgoszcz
    6) Kościan, Gostyń, Leszno
    7) Łódź
    8) Trójmiasto
    9) Gniezno, Wągrowiec, Kostrzyn, Swarzędz
    10) Legnica, Jawor
    11) Wieruszów, Wieluń, Sieradz
    12) Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec
    13) Szczecin, Gryfino, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Pyrzyce
    14) Katowice, Bytom
    15) Rybnik, Jastrzębie-Zdrój
    16) Bielsko-Biała, Cieszyn

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • realizacja wizyt według zaplanowanego harmonogramu w wyznaczonych punktach
    • realizacja powierzonych działań handlowych
    • sporządzanie raportów po zrealizowanych wizytach
    • dostarczanie i wymiana materiałów promocyjnych do punktów sprzedaży
    Nasze wymagania:
    • czynne prawo jazdy kat B – warunek konieczny
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    Wybranej osobie oferujemy:

    • elastyczne godziny pracy
    • wynagrodzenie: podstawa + premia
    • samochód do celów służbowych
    • przeszkolenie i wparcie w trakcie realizacji zleceń
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
    • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

    Poznań - Aplikuj

    Szczecin, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski - Aplikuj

    Piła, Złotów, Szczecinek - Aplikuj

    Toruń, Chełmża - Aplikuj

    Bydgoszcz - Aplikuj

    Kościan, Gostyń, Leszno - Aplikuj

    Łódź - Aplikuj

    Trójmiasto - Aplikuj

    Gniezno, Wągrowiec, Kostrzyn, Swarzędz - Aplikuj

    Legnica, Jawor - Aplikuj

    Wieruszów, Wieluń, Sieradz - Aplikuj

    Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec - Aplikuj

    Szczecin, Gryfino, Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Pyrzyce - Aplikuj

    Katowice, Bytom - Aplikuj

    Rybnik, Jastrzębie-Zdrój - Aplikuj

    Bielsko-Biała, Cieszyn - Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.