Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

  • Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Świdnica, Lubin, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Nationale-Nederlanden wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty. U naszych Partnerów cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie. Przekonaj się sam i dołącz do naszego Zespołu Sieci Sprzedaży, jako:

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
    • profesjonalna obsługa naszych obecnych i przyszłych Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden
    • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
    • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
    • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
    • profesjonalny pakiet szkoleń
    • konkurencyjny dochód oraz atrakcyjny system prowizyjny
    • bogaty pakiet benefitów (np. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny)
    • wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy
    • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych wyższe stanowisko menedżerskie)