Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Nationale-Nederlanden

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami – Klienci są dla nas ważni i chcemy, aby czuli się dobrze w relacji z Tobą i firmą

  • Sprzedaż produktów Nationale - Nederlanden – dajemy Ci dobre produkty, które odpowiadają na większość potrzeb z obszaru ubezpieczeń

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa Klientów z portfela firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń – tę wyjątkową ofertę współpracy kierujemy do osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z branżą ubezpieczeń

  • Prowadziłeś lub prowadzisz działalność gospodarczą – znając ten obszar łatwo się u nas odnajdziesz

  • Osiągałeś bardzo dobre wyniki w sprzedaży ubezpieczeń i możesz je potwierdzić – tą ofertę kierujemy do osób skutecznych

  • W pracy z Klientami czujesz się jak ryba w wodzie – lubiąc pracę z Klientami, lubisz to, co robisz, a to dla nas ważne

  • Jesteś przedsiębiorczy i zaangażowany

  • Jesteś samodzielny i potrafisz efektywnie organizować swoją pracę

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granic!

  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu, a także dzielić się swoim

  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne

  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Przewiń do profilu firmy