Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel weterynaryjny

AZAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów weterynaryjnych w gabinetach i lecznicach weterynaryjnych (karmy weterynaryjne dla psów i kotów)

  • regularne przeprowadzanie wizyt handlowych na terenie kilku województw (lecznice, laboratoria, itp.)

  • dbanie o pozytywne relacje z partnerami biznesowymi

  • realizacja założonego planu sprzedażowego i cykliczne raportowanie wyników pracy

  • organizowanie lub współorganizowanie spotkań i seminariów (również online) dla Klientów

  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, targów, konferencji

  • teren wykonywania pracy - kilka województw

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku sprzedażowym w branży weterynaryjnej

  • samodzielność w działaniu

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność współpracy ze środowiskiem medycznym;

  • proaktywność

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • aktywne prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kilku województw

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (weterynaria, zootechnika lub pokrewne)

To oferujemy

  • umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników)

  • pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole

  • specjalistyczne szkolenia produktowe oraz wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników (w tym wsparcie marketingowe)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • samochód służbowy

  • laptop i telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Azan, wyłączny dystrybutor marek Brit, Carnilove, Canvit oraz Woolf, jedna z najszybciej rozwijających się firm zoologicznych w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy