Oferta pracy

Przedstawiciel Wypożyczalni Samochodów (Kierowca)

Kaizen Fleet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Wybierasz godziny i dni, w których chcesz pracować

  • Tylko w tym czasie będziemy Cię prosili o odebranie lub podstawienie samochodu do naszych klientów

  • Możemy Cię też prosić o dostarczenie samochodu do innego oddziału lub serwisu

  • Będziesz również odpowiedzialny za podstawienie samochodu do myjni, zatankowanie, czy zgłoszenie usterek. Chcemy, abyś jeżdżąc naszymi samochodami czuł się bezpiecznie, tak jak nasi klienci

  • Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne do pracy narzędzia. Tablet, nawigację, wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta, pracowników oddziałów, czy serwisu

Nasze wymagania

  • Lubisz jeździć samochodem i testować nowe samochody

  • Chętnie zapoznajesz się z nowinkami motoryzacyjnymi

  • Czasami porozmawiać w języku angielskim. Stresuje Cię to? Nie martw się, to tylko opcja dla chętnych

To oferujemy

  • Elastyczność, dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb

  • Dużo samodzielności i radości z jazdy nowymi samochodami różnych marek. Również tych luksusowych

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, które możesz wpisać do swojego CV. Jesteśmy drugą, największą w Polsce wypożyczalnią samochodów

  • Możliwość rozwoju, w ramach struktur danego oddziału

Nasza historia

Korzenie Kaizen Fleet sięgają roku 1979, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. Dobrygowski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty, posiadający 2 salony sprzedaży na Dolnym Śląsku oraz sześciokrotny zdobywca tytułu Dealera Roku. Niesamowite tempo rozwoju salonów Toyota Dobrygowski spowodowało, że Zarząd podjął decyzję o wydzieleniu ze struktury firmy działu flotowego i w 2015 roku powołał do życia spółkę Kaizen Fleet, dając jednocześnie jej pracownikom pełną swobodę działania i realny wpływ na dalszy rozwój spółki. Pod skrzydłami nowego Zarządu spółka rozpoczęła ekspansję, obejmując swoim działaniem całą Polskę. W 2017 roku Zarząd podjął decyzję o poszerzeniu zakresu działalności o usługę najmu krótkoterminowego i tak w sierpniu pojawiły się w kilku miastach Polski pierwsze oddziały wypożyczalni samochodowej Kaizen Rent. Z końcem 2017 roku wypożyczalnia Kaizen Rent posiada swoje oddziały we wszystkich największych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań oraz ambitne plany rozwojowe związane z wyjściem poza granice kraju.

Przewiń do profilu firmy

Może cię to zaskoczy, ale praca kierowcy jest prawie dla każdego!

  • Kobiet i mężczyzn, bo nie wymaga wysiłku fizycznego

  • Studentów i osób pracujących, bo łatwo ją pogodzić z dodatkowymi zajęciami

  • Osób poszukujących zajęcia na pełen etat, bo możemy Ci zapewnić pełen grafik