Przedstawiciel handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

3dphoenix

3D PHOENIX to główny partner handlowy firmy Zortrax, jednej z największych firm produkujących urządzenia 3D klasy Desktop na Świecie. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz akcesoriów, na rynku Europy środkowo-wschodniej. Posiadamy kilka działów w firmie nieustannie powiększając ilość pracowników m.in.: dział skanowania, prototypowania, projektowania, handlowy oraz serwisowy. Klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa po wdrożenie. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologii, poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania, realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia dla Klientów z różnych branż. Dzięki temu cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem ze strony partnerów biznesowych.

Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż maszyn oraz usług druku 3D,
  • przeprowadzanie prezentacji, negocjacje z Klientami,
  • koordynacja realizacji umów,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • realizacja targetów sprzedażowych,
  • raportowanie wyników do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania

  • zdolności analityczne,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania szczegółowej wiedzy na temat produktów,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów (praca na terenie całego kraju)
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość technologii FDM, SLA, DLP, PolyJet oraz SLS,
  • znajomość dowolnego slicera (np. Cura, Simlify3D),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze godzin pełnego etatu (podstawa zatrudnienia umowa zlecenia, własna działalność gospodarcza)
  • praca w kreatywnym środowisku,
  • udział w procesie projektowania i wdrażania technologii, która zdobywa światowy rynek,
  • praca w zgranym zespole specjalistów z dziedziny druku 3D,
  • szkolenie z obsługi i budowy sprzętu,
  • szkolenie z możliwości technologicznych druku 3D,
  • możliwość rozwoju w dziale sprzedaży,
  • laptop,
  • telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się