Przedstawiciela Medycznego/Przedstawicielki Medycznej Linia Leków Psychiatrycznych (CNS)

Egis Polska

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała na powierzonym terenie m.in. za prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej skierowanej do lekarzy psychiatrów, neurologów i farmaceutów w zakresie konkretnych produktów firmy w zgodzie z wewnętrzną polityką i wysokimi standardami pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego

  • Mile widziane doświadczenie w promocji leków stosowanych w chorobach psychiatrycznych i neurologicznych

  • Otwartość na zmiany i naukę w obszarze medycyny i farmakoterapii

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów międzyludzkich

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w pracy z nowoczesnymi narzędziami digitalowymi

  • Determinacja w realizowaniu założonych celów i zadań

  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę

  • Wyższe wykształcenie - kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wyróżniające się i nagradzane miejsce pracy, w którym chce się pracować

  • Dwuetapowy proces rekrutacji - poznanie menedżera już na pierwszym spotkaniu

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy Przedstawiciela

  • Program onboardingowy, wdrożenie do pracy ze wsparciem przełożonego i zespołu

  • Pracę z renomowanymi i rozpoznawalnymi produktami

  • Kulturę pracy, w której doceniamy inicjatywę i zaangażowanie

  • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości: Troska, Dążenie do innowacji, Rozwój przez wspólne działanie oraz Dążenie do sukcesu

  • Wysokie standardy działania

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji, wyróżnionej w licznych konkursach: Aon Best Employers 2018, Great Place to Work 2017, I Love My Job Winner 2017 i 2018, Friendly Workspace 2021; Family&Human Wellbeing Humanites Award 2021

  • Podpisaliśmy Kartę Różnorodności – jako potwierdzenie poszanowania godności i indywidualności każdej osoby oraz zobowiązanie do rozwijania kultury różnorodności i inkluzywności

  • Świetną atmosferę, którą doceniają Pracownicy w badaniach zaangażowania

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • wyjątkowi ludzie

  • akcje prozdrowotne

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • work-life balance

  • program onboardingowy

  • nagradzanie osiągnięć

  • bardzo dobre narzędzia pracy

  • dofinansowanie posiłków

Egis Polska

Jesteśmy:

firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy:

być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Przewiń do profilu firmy