Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawicielka Handlowa/ Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego

Grupa Żywiec

  • Czersk

    Czersk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej

  • Realizacja założonego planu sprzedaży i celów jakościowych

  • Egzekucja ustaleń promocyjnych i handlowych

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta

  • Aktywna sprzedaż oraz wprowadzanie nowości

  • Właściwa ekspozycja produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych

  • Nastawienie na cel i wysokie zaangażowanie

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż oraz umiejętności budowania relacji ze współpracownikami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, znajomość matematyki handlowej, technik sprzedaży oraz merchandisingu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość rynku lokalnego - bliskość miejsca zamieszkania do obejmowanego terenu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

  • Kafeteria Worksmile

  • Deputat piwny