Logo Pracuj.pl

Przedstawicielka Handlowa/Przedstawiciel Handlowy

JTI Polska sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • jako nasz przedstawiciel będziesz budować i utrzymywać relacje, prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe z naszymi partnerami biznesowymi
  • dbać o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów (Camel, Winston, LD i Logic)
  • będziesz wdrażać programy marketingowe w PSD zapewniając dobrą ekspozycję naszych marek
  • samodzielnie planować realizację celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty/a i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy, potrafisz i lubisz pracować z klientami
  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać stawiane przed Tobą cele
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych: zapewniamy pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, nowoczesne materiały marketingowe i programy sprzedażowe
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • atrakcyjny system premiowy
  • system kafeteryjny
  • Program Wsparcia Pracowników Lifeworks

JTI Polska sp. z o.o.

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Nieustannie od 12 lat należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Przedstawicielka Handlowa/Przedstawiciel Handlowy, Zielona Góra