Przedstawicielka / Przedstawiciel Medyczny - leki specjalistyczne RX

PRO.MED.PL Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRO.MED.PL jest częścią czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., działającej na 25 rynkach i posiadającej własną bazę naukowo-badawczą. Jesteśmy w Polsce ponad 10 lat, nasz zespół liczy ponad 70 osób i stale rośnie. Nasz rozwój jest możliwy dzięki lekom docenianym przez lekarzy i pacjentów.

PRZEDSTAWICIELKA / PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
LEKI SPECJALISTYCZNE RX

TWOJE ZADANIA

  • promocja leków RX w oparciu o wiedzę merytoryczną
  • współpraca ze specjalistami w placówkach lecznictwa otwartego i zamkniętego

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Medyczny
  • współpraca z lekarzami na terenie podanym w ogłoszeniu (specjaliści gastroenterologii, chirurgii, interny oraz POZ)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

NASZA OFERTA

  • umowa o pracę na pełny etat
  • premia za wyniki
  • narzędzia pracy
  • opieka medyczna
  • szkolenia i plan rozwoju zawodowego
Wyślij CV z podaniem w temacie wiadomości WOJEWÓDZTWA i MIASTA, w którym mieszkasz.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy