Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PRO.MED.PL Sp. z o.o, z siedzibą w Katowicach, 40-154 Katowice, Aleja Korfantego 141 (Pracodawca, administrator danych), zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRO.MED.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-154 Katowice, Aleja Korfantego 141. 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Ireneusz Ćwiląg, kontakt pod adresem: [email protected] 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie . 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO (w przyszłości Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PRO.MED.PL Sp. z o.o.

Przedstawicielka / Przedstawiciel Medyczny - leki specjalistyczne RX

PRO.MED.PL Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja leków RX w oparciu o wiedzę merytoryczną

  • współpraca ze specjalistami w placówkach lecznictwa otwartego i zamkniętego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Medyczny

  • współpraca z lekarzami na terenie podanym w ogłoszeniu (specjalizacje: gastroenterologia, chirurgia, interna, medycyna rodzinna)

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat

  • premia za wyniki

  • narzędzia pracy

  • opieka medyczna

  • szkolenia i plan rozwoju zawodowego

  • premia za polecenie pracowników do zespołu sprzedaży

PRO.MED.PL jest częścią czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., działającej na 25 rynkach i posiadającej własną bazę naukowo-badawczą.

Jesteśmy w Polsce ponad 10 lat, nasz zespół liczy ponad 80 osób i stale rośnie. Dzięki lekom docenianym przez lekarzy i pacjentów stale się rozwijamy, nawet teraz w czasie pandemii.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij CV z podaniem w temacie wiadomości WOJEWÓDZTWA i MIASTA, w którym mieszkasz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proces rekrutacji obejmuje spotkania zdalne i bezpośrednie w siedzibie firmy.

co to?