Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przestawiciel Apteczny

  • Szczecin, Koszalin, Gryfino, Szczecinek, Kołobrzeg, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Choszczno, Białogard, Kamień Pomorski, Police, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie? Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a znajomi i rodzina mówią Ci, że strasznie dużo mówisz? Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny/- a za

Przedstawiciel Apteczny

(dział farmacji)

Miejsce pracy: Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Police, Szczecin, Szczecinek, Wałcz
Region: zachodniopomorskie
FARM/P/1117/ zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż i promocję preparatów firmy w kanale aptecznym
  • Realizację planów sprzedaży oraz działań marketingowych wspierających sprzedaż w regionie
  • Realizację sprzedaży z uwzględnieniem akcji trade marketingowych dedykowanych produktów oraz akcji numerycznych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z farmaceutami, sieciami lokalnymi na powierzonym regionie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, charyzma, systematyczność
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku handlowym (mile widziane w branży farmaceutycznej, spożywczej lub pokrewnej)
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontakt
  • Silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych
  • Przedsiębiorczość i entuzjazm
  • Prawo jazdy kat. B (czynne i nie obciążone)
  • Praktyczna znajomości obsługi komputera
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu uzależnione od osiąganych wyników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook)
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny

 W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:

FARM/P/1117/województwo

Jednocześnie informujemy, że cv nie zawierające w temacie wiadomości numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Liczymy na Wasze zgłoszenia !!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej