Przestawiciel Apteczny

  • Białystok, Suwałki, Łomża, Sokółka, Zambrów, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-11-03
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie? Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a znajomi i rodzina mówią Ci, że strasznie dużo mówisz? Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny/- a za

Przedstawiciel Apteczny

(dział farmacji)

Miejsce pracy: Białystok, Łomża, Sokółka, Suwałki, Zambrów
Region: podlaskie
FARM/P/1117/ podlaskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż i promocję preparatów firmy w kanale aptecznym
  • Realizację planów sprzedaży oraz działań marketingowych wspierających sprzedaż w regionie
  • Realizację sprzedaży z uwzględnieniem akcji trade marketingowych dedykowanych produktów oraz akcji numerycznych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z farmaceutami, sieciami lokalnymi na powierzonym regionie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, charyzma, systematyczność
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku handlowym (mile widziane w branży farmaceutycznej, spożywczej lub pokrewnej)
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontakt
  • Silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych
  • Przedsiębiorczość i entuzjazm
  • Prawo jazdy kat. B (czynne i nie obciążone)
  • Praktyczna znajomości obsługi komputera
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu uzależnione od osiąganych wyników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook)
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny

 W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:

FARM/P/1117/województwo

Jednocześnie informujemy, że cv nie zawierające w temacie wiadomości numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Liczymy na Wasze zgłoszenia !!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się