Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przestawiciel Apteczny

  • Poznań, Leszno, Konin, Gniezno, Września, Kalisz, Kępno, Rawicz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie? Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a znajomi i rodzina mówią Ci, że strasznie dużo mówisz? Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

    W naszej firmie będziesz odpowiedzialny/- a za

    Przedstawiciel Apteczny

    (dział farmacji)

    Miejsce pracy: Gniezno, Kalisz, Kępno, Konin, Leszno, Poznań, Rawicz, Września
    Region: wielkopolskie
    FARM/P/1117/ wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Sprzedaż i promocję preparatów firmy w kanale aptecznym
    • Realizację planów sprzedaży oraz działań marketingowych wspierających sprzedaż w regionie
    • Realizację sprzedaży z uwzględnieniem akcji trade marketingowych dedykowanych produktów oraz akcji numerycznych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie biznesowych kontaktów z farmaceutami, sieciami lokalnymi na powierzonym regionie
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
    Oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe
    • Komunikatywność, charyzma, systematyczność
    • Min. rok doświadczenia na stanowisku handlowym (mile widziane w branży farmaceutycznej, spożywczej lub pokrewnej)
    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontakt
    • Silna motywacja do pracy
    • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych
    • Przedsiębiorczość i entuzjazm
    • Prawo jazdy kat. B (czynne i nie obciążone)
    • Praktyczna znajomości obsługi komputera
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu uzależnione od osiąganych wyników
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
    • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook)
    • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny

     W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:

    FARM/P/1117/województwo

    Jednocześnie informujemy, że cv nie zawierające w temacie wiadomości numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

    Liczymy na Wasze zgłoszenia !!!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."