Przewoźnik

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Poznańska 71

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca dotycząca dostaw i odbiorów bezpośrednich lokalnie oraz na terenie całego kraju

Nasze wymagania

  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą

  • Wymagania taborowe: ciągniki siodłowe, całe zestawy (z chłodnią, izotermą), solówki z windą (izoterma, chłodnia)

To oferujemy

  • Stałą współpracę

  • Atrakcyjne stawki płatne za każdy kilometr

  • Terminowo regulowane płatności (możliwość faktoringu – przelew do 14. dnia miesiąca)

  • Przebiegi od 7000 do 10000 km miesięcznie

  • Karty flotowe umożliwiające tankowanie ON w sieci Lotos z rabatami oraz odroczonym terminem płatności

  • Zwrot opłat drogowych poniesionych podczas wykonywania przewozów drogowych na zlecenie Raben Logistics Polska

  • Urządzenia mobilne dla kierowców

Co nas wyróżnia?

  • Jako MocarzeTras lubimy wyzwania i szukamy dobrych rozwiązań.

  • Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

  • Cenimy sobie dobrą atmosferę.

  • Do drogi napędza nas pozytywna energia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt :

Michał Pospiech - Kierownik Transportu

tel.: +48 61 898 86 19

mobile: 607 248 957

e-mail: [email protected]

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy