Logo Pracuj.pl

Przewoźnik

Grupa Eurocash – Eurocash LogistykaO firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

Karola Miarki 33

Jelenia Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca dotycząca dostaw i odbiorów bezpośrednich na terenie Jeleniej Góry i okolic.

Nasze wymagania

  • Posiadanie auta o DMC do 3,5 tony,
  • Posiadanie auta przystosowanego do przewozu artykułów spożywczych z windą załadunkową,
  • Posiadanie auta z kontrolowaną temperaturą do 6 °C,
  • Bycie solidnym i uczciwym we współpracy,
  • Bycie dyspozycyjnym

To oferujemy

  • Możliwość stałej lub doraźnej współpracy,
  • Atrakcyjne i wyższe stawki od średniej rynku,
  • Trasy – Jelenia Góra i okolice
  • Przyjazną atmosferę współpracy i biznesowe podejście do przewoźnika,
  • Codzienne i regularne ładunki,
  • Możliwość rozwijania i powiększania floty,
  • Krótka terminowość płatności: 14 dni.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewoźnik, Karola Miarki 33, Jelenia Góra