Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przewoźnik

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • możliwość rozwoju własnego biznesu w wyznaczonym na wyłączność rejonie (rozwożenie oraz odbieranie paczek od Klientów),

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia,

  • wysoka kultura osobista,

  • białe samochody dostawcze m.in. 3,5 tony min. 5 samochodów,

  • zaangażowanie i ambicja.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju własnego biznesu w wyznaczonym na wyłączność rejonie działania,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, i jasno określone zasady współpracy,

  • pełne wsparcie w zakresie szkoleń wstępnych oraz przed rozpoczęciem współpracy,

  • bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem współpracy.

Lokalizacja:

Lokalizacja: Kielce

Teren do obsługi: Skarżysko-Kamienna i okolice