Oferta pracy

Przewoźnik

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

  • Wiśniowa 11, Komorniki (gm. Komorniki)
    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Wiśniowa 11

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Dystrybucja artykułów spożywczych na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego,

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczanie opakowań zwrotnych,

  • Sporadyczne odbiory gotówki,

  • Praca na aplikacji do realizacją dostaw.

Nasze wymagania

  • Posiadanie auta 12 DMC

  • Posiadanie auta przystosowanego do przewozu artykułów spożywczych z windą załadunkową,

  • Posiadanie auta z izotermą i agregatem,

  • Bycie solidnym i uczciwym we współpracy,

  • Bycie dyspozycyjnym

To oferujemy

  • Możliwość stałej lub doraźnej współpracy,

  • Atrakcyjne i wyższe stawki od średniej rynku,

  • Trasy – województwo wielkopolskie i lubuskie,

  • Przyjazną atmosferę współpracy i biznesowe podejście do przewoźnika,

  • Codzienne i regularne ładunki,

  • Możliwość rozwijania i powiększania floty,

  • Krótka terminowość płatności: 14 dni.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy