Oferta pracy

Przewoźnik krajowy

JAS-FBG S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja transportów krajowych na zlecenie JAS-FBG S.A., na powierzonym terenie

  • zapewnienie realizacji powierzonych zadań na najwyższym poziomie

Nasze wymagania

  • działalność gospodarcza

  • Przewoźnik powinien dysponować ciągnikami siodłowymi z naczepami typu plandeka

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • nastawienie na sukces i realizację wspólnych celów

  • gotowość do świadczenia usług na wysokim poziomie

To oferujemy

  • w zamian za rzetelne i odpowiedzialne realizowanie zleceń oferujemy stałą współpracę przez cały rok

  • płatny każdy kilometr

  • gwarancję zjazdu na weekend

  • opiekę doświadczonych spedytorów przez 24h

  • przyśpieszone płatności oraz tygodniowe rozliczenia

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 506 011 313.