Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przewoźnik

Pharmalink Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • przewoźnik dystrybucyjny w regionie,

  • stała praca od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • prowadzenie własnej działalności,

  • posiadanie licencji na wykonywanie transportu drogowego rzeczy lub możliwość jej wyrobienia,

  • posiadanie samochodu typu chłodnia (zapewniające warunki transportu w temperaturach kontrolowanych),

  • montaż systemu GPS do monitorowania warunków przewozu,

  • dokładność, odpowiedzialność i kultura osobista.

To oferujemy

  • karty paliwowe z dużymi rabatami,

  • ubezpieczenie OC w ramach ubezpieczenia OCP Pharmalink,

  • konkurencyjne stawki transportowe,

  • terminowość płatności,

  • okresy fakturowania i krótkie okresy płatności,

  • stałość pracy, codzienne zlecenia,

  • stałe okresy pracy (zwyczajowo 5 dni w tygodniu),

  • szkolenia z zakresu przewozu leków,

  • doradztwo w zakresie doboru środków transportu i ich wyposażenia, a także w zakresie prawa przewozowego,

  • lekkie ładunki.

Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.