Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przewoźnik

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Świadczenie usług transportowych

Nasze wymagania

  • posiadanie ciągników siodłowych, całych zestawów (chłodnia, izoterma)Z

To oferujemy

  • stałą współpracę

  • atrakcyjne stawki płatne za każdy kilometr

  • zwrot opłat drogowych

  • terminowe płatności

  • przebiegi od 7.000 do 8.000 km miesięcznie

  • karty flotowe umożliwiające tankowanie ON w sieci Lotos

  • z rabatami oraz odroczonym terminem płatności

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Jako MocarzeTras lubimy wyzwania i szukamy dobrych rozwiązań.

  • Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

  • Cenimy sobie dobrą atmosferę.

  • Do drogi napędza nas pozytywna energia.

Więcej informacji na naszej stronie, w zakładce Przewoźnicy lub przez kontakt z:

Krystian Swat

T.: 691 600 142

Oddział w Lublinie

www.raben-group.com