Oferta pracy

Przewoźnik

Pharmalink Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przewoźnik dystrybucyjny w regionie,

  • Stała praca od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • Prowadzenie własnej działalności,

  • Posiadanie licencji na wykonywanie transportu drogowego rzeczy lub możliwość jej wyrobienia,

  • Posiadanie samochodu typu chłodnia (zapewniające warunki transportu w temperaturach kontrolowanych),

  • Montaż systemu GPS do monitorowania warunków przewozu,

  • Dokładność, odpowiedzialność i kultura osobista.

To oferujemy

  • Karty paliwowe z dużymi rabatami,

  • Ubezpieczenie OC w ramach ubezpieczenia OCP Pharmalink,

  • Konkurencyjne stawki transportowe,

  • Terminowość płatności,

  • Okresy fakturowania i krótkie okresy płatności,

  • Stałość pracy, codzienne zlecenia,

  • Stałe okresy pracy (zwyczajowo 5 dni w tygodniu),

  • Szkolenia z zakresu przewozu leków,

  • Doradztwo w zakresie doboru środków transportu i ich wyposażenia, a także w zakresie prawa przewozowego,

  • Lekkie ładunki.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.