Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przewoźnik z własnym autem

DPD Polska

  • Rolna 8, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

DPD Polska

Rolna 8

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych

  • realizowanie odbiorów przesyłek od klientów

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, motywacja do działania oraz dyspozycyjność

  • posiadanie własnego samochodu

  • wysoka kultura osobista konieczna w kontakcie z Klientami DPD

  • sumienność i rzetelność

  • samodzielność w działaniu i chęć rozwoju

  • prawo jazdy min. kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza)

  • gwarancję stałych zleceń

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na zakup ubrania kurierskiego

  • możliwość wynajmu samochodu od DPD Polska na preferencyjnych warunkach

  • wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej

  • dostęp do portalu kurierskiego ze zniżkami od partnerów biznesowych DPD

  • możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny

  • możliwość skorzystania z programu Multisport

  • pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju zawodowego i dalszej stałej współpracy w strukturach DPD Polska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy