Przewoźnik Zewnętrzny B2B (kat. B)

Media Expert

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych

  • montaż/instalacja sprzętu

  • obsługa klienta

Nasze wymagania

  • prowadzenie działalności gospodarczej, lub chęć jej założenia

  • własny samochód dostawczy do 3.5 tony w zabudowie kontenerowej

  • zdolności manualne/umiejętność montażu sprzętu RTV/AGD

  • odpowiedzialność, rzetelność i profesjonalizm

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)

To oferujemy

  • gwarancję zleceń na dostawy

  • szkolenia wdrażające

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku, blisko domu

  • jasną i przejrzystą współpracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas (faktury płacimy terminowo)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy