Oferta pracy

Psycholog Kliniczny

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie psychologiczne polegające na rozpatrywaniu za pomocą technik i narzędzi psychologicznych, negatywnych i pozytywnych objawów funkcjonowania psychologicznego osoby badanej, zakończonego wydawaniem opinii;

  • opracowywanie diagnozy psychologicznej, na podstawie dokumentacji medycznej dotyczącej pacjenta i omawianie tej diagnozy z lekarzem psychiatrą;

  • ocenianie możliwości kompensacji zaburzeń oraz przedstawianie propozycji najbardziej korzystnej formy oddziaływań terapeutycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • tytuł specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa klinicznego;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa;

  • pozytywne i życzliwe nastawienie do pacjenta;

  • komunikatywność;

  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pakiet benefitów pozapłacowych - dla Pracownika oraz członków rodziny;

  • elastyczne formy zatrudnienia: kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę;

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole.

O nas

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota skupia w swoich strukturach 11 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.