Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Psycholog - Psychoterapeuta CBT

CENTRUM PSYCHIATRII I PSYCHOTERAPII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wspólna 70

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Jacek Fitał i Janusz Fitał poszukuje do współpracy Psychologów oraz Psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych po drugim roku szkoły psychoterapii, zainteresowanych stałą współpracą.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,

  • ukończona lub w trakcie Szkoły Psychoterapii poznawczo-behawioralnej,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta,

  • zaangażowanie w pracę i chęć pomocy innym,

  • odpowiedzialność i praca w zgodzie z zasadami etyki.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w doskonale wyposażonym, komfortowym nowo otwierającym się Centrum Psychiatrii i Psychoterapii w Centrum Warszawy,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach,

  • zebrania kliniczne oraz superwizję zespołową,

  • możliwość dopasowania godzin pracy do potrzeb terapeuty,

  • wsparcie zespołu administracji i specjalistów,

  • superwizje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Jacek Fitał i Janusz Fitał znajduje się w najlepiej usytuowanym miejscu w samym centrum Warszawy. Nasze centrum mieści się przy ul. Wspólnej 70, w budynku Park Avenue. Dzięki tak dobrej lokalizacji, komfortowym warunkom a jednocześnie dyskretnym gabinetom nasze usługi są łatwo dostępne dla naszych pacjentów bez konieczności wjazdów poza miasto.

W Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Jacek Fitał i Janusz Fitał zatrudniony jest wysoko wyspecjalizowany personel, w tym psychiatrzy, psycholodzy, terapeuci, pracownicy socjalni oraz pracownicy administracyjni.

Dzięki dynamicznej integracji naszych usług ,w tym współpracy z instytucjami państwowymi, najnowocześniejszym badaniom oraz ciągłej edukacji, Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Jacek Fitał i Janusz Fitał zapewnia specjalistyczną opiekę pacjentom dorosłym, nastolatkom i dzieciom z różnymi zaburzeniami psychicznymi.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim naszym pacjentom usług psychiatrycznych najwyższej jakości, nastawionych na powrót do zdrowia.

Przewiń do profilu firmy