Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Psycholog - Psychoterapeuta

MEDICAL PARTNERS POLAND sp. z o.o.

  • Leśna 11, Działdowo
    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Leśna 11

Działdowo

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów

  • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS

  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych

  • Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

  • ukończony 2 rok psychoterapii lub certyfikat psychoterapeuty [opcjonalnie]

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania,

  • Umowa o Pracę, Kontrakt - w zależności od preferencji

  • Pełen grafik pacjentów

  • Pracę w zespole specjalistów

  • Bogaty dostęp do materiałów oraz narzędzi

  • Wyjątkową atmosferę

O nas

Medical Partners wspiera podmioty lecznicze w realizacji określonych celów. Aktualnie dla naszego Partnera poszukujemy Psychologa / Psychoterapeutę. Jesteśmy gronem specjalistów, którzy wierzą w sens swojej pracy.

Wiemy, że sukces w naszej branży oparty jest na ludziach - zarówno ich kompetencjach, jak i osobowości. Właśnie dlatego inwestujemy w każdego członka zespołu, aby mógł się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów.

Zapraszamy do zespołu!