Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Psycholog - Psychoterapeuta

Risify

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie konsultacji/terapii z Pacjentami

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie psychologiczne

  • Masz już pierwsze doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii

  • Jesteś certyfikowanym Terapeutą albo jesteś w trakcie certyfikacji - minimum drugi rok szkolenia psychoterapeutycznego

  • Jesteś zaangażowany i sumienny

To oferujemy

  • Pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz

  • Zarządzasz swoim kalendarzem tak jak potrzebujesz. Konsultacje wyłącznie w formie on-line

  • Decydujesz o formie współpracy i ilości przepracowanych godzin

  • My zajmujemy się dopasowaniem Pacjenta do odpowiedniego terapeuty zgodnie z jego preferencjami. Zadbamy o szybkie zapełnienie Twojego kalendarza

  • Pracujesz na zabezpieczonej platformie, jedynie Ty i Twój Pacjent możecie widzieć i słyszeć rozmowę

  • My zajmujemy się kwestiami marketingowymi, organizacyjnymi i formalnościami. Będziesz pod opieką Działu Obsługi Klienta

  • Każdego miesiąca odbierzesz wynagrodzenie zgodne z ilością przeprowadzonych sesji

  • Masz możliwość budowania swojej marki osobistej. Oferujemy płatną współpracę w ramach współtworzenia treści merytorycznych na naszych kanałach social media i webinarach

Risify

Nowy standard psychoterapii.

Jesteśmy nowoczesną platformą zapewniającą szybki dostęp do psychoterapii on-line.

Naszym nadrzędnym celem jest poprawa jakości zdrowia psychicznego poprzez dostęp do psychoterapii, dla każdego, kto boryka się z trudnościami w dowolnym miejscu i czasie.

Badania wskazują, że terapia online jest równie efektywna, jak sesje twarzą w twarz. Dzięki psychoterapii online możesz pomóc osobom, które nie mają możliwości skorzystania z formy stacjonarnej. Zacznij współpracę z najlepszymi i dołącz do Zespołu doświadczonych specjalistów, spełniających kryteria Polskich Towarzystw Psychoterapeutycznych.

Przewiń do profilu firmy