Oferta pracy

Psycholog z j. estońskim – konsultacje telefoniczne

Top ManagerO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy współpracującej z przedsiębiorstwami na całym świecie, która zapewnia program pomocy pracownikom i przywraca równowagę produkcyjną poprzez budowanie umiejętności konstruktywnego rozwiązywania problemów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Psycholog z j. estońskim – konsultacje telefoniczne – praca dodatkowa

Zadania:

  • Udzielanie wsparcia, poradnictwa i konsultacji psychologicznych przez telefon dla pracowników znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej;
  • Przeprowadzenie wstępnej telefonicznej diagnozy sytuacji problemowej, kryzysu pracowniczego w celu ustalenia planu pomocy;
  • Kompleksowa obsługa informacyjna pracowników;
  • Obsługa rozmów telefonicznych 24 godziny na dobę, czat i korespondencja e-mailowa;
  • Tworzenie i dbanie o właściwy wizerunek poprzez profesjonalną i przyjazną obsługę telefoniczną pracowników objętych programem wsparcia;
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów Icas Polska oraz wymiana informacji i doświadczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii lub innych nauk humanistycznych (lub w trakcie studiów);
  • Biegła znajomość języka estońskiego w mowie (obsługa telefoniczna pracowników w Estonii);
  • Język angielski - przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym;
  • Mile widziana osoba mówiąca po polsku;
  • Umiejętność empatycznego słuchania;
  • Pożądane kwalifikacje psychoterapeutyczne, praca na linii wsparcia telefonicznego;
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Dostępność 24 godziny na dobę (system zmianowy);
  • zaangażowanie, empatia, indywidualne podejście do każdego pracownika dzwoniącego na infolinię;
  • Szkolenie w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej i interwencji kryzysowej to Welcom.

Oferujemy:

  • Elastyczny godziny pracy;
  • Pracę zdalna;
  • Miłą atmosferę i dobrą organizacja pracy;
  • Satysfakcjonującą pracę przy nowym projekcie, dającą możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy