Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Psychoterapeuta, Psycholog

EPSYCHOLODZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • udzielenie pomocy psychologicznej / prowadzenie psychoterapii online

Nasze wymagania

  • ukończone 5- letnie studia psychologiczne

  • ukończony minimum II rok 4- letniego szkolenia psychoterapeutycznego – różne nurty

  • minimum 4 lata doświadczenia w pomocy psychologicznej (wliczając np. staż)

  • dyspozycyjność czasowa, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętności obsługi komputera i swobodę w posługiwaniu się Internetem

  • pracę zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa/psychoterapeuty

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz ile i kiedy pracujesz)

  • Dowolne miejsce pracy (praca w 100% zdalna)

  • Szacunek, współpracę oraz szeroko rozumiane wsparcie

  • Współpracę w oparciu o umowę współpracę lub umowę zlecenie

  • Uczciwe wynagrodzenie

  • Obsługę przez nasz portal internetowy (umawianie konsultacji, system rezerwacji, mail itd.) oraz wsparcie recepcji

  • Okazje do wymiany wiedzy i doświadczeń z pozostałymi członkami zespołu

  • Możliwości do rozwoju i otwartość na nowe pomysły

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • praca w zespole

EPSYCHOLODZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Portal ePsycholodzy.pl to platforma łącząca specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego z osobami, które czują, że w ich życiu dzieje się coś trudnego, czego nie mogą zrozumieć, z czym borykają się od dłuższego czasu lub z czym nie są w stanie sobie poradzić.

Chcemy, aby każda osoba mogła uzyskać profesjonalną pomoc nastawioną na holistyczne podejście, niezależnie od tego gdzie się znajduje.

Dołącz do naszego zespołu ePsychologów!

Przewiń do profilu firmy