Logo Pracuj.pl

PTP Accounts Payable Junior Specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Posługujesz się płynnie językiem angielskim ,skończyłaś/eś studia o kierunku finansowym jesteś dostępna/y na cały etat i chciałabyś rozwijać się w dziale finansów. Jeżeli tak, nie czekaj, Aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie i uzgadnianie sald kont oraz księgowanie płatności
  • monitorowanie płatności i faktur zgodnie z polityką wewnętrzną firmy
  • przygotowywanie oraz monitorowanie zaległych faktur
  • analiza faktur i zapewnienie dokładności zamówień
  • monitoring duplikatów faktur, wykonywanie regularnego księgowania i wykrywanie rozbieżności;
  • wsparcie zespołu działu finansów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki finansowej ,ekonometrii / w trakcie studiów)
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2/C1) - warunek konieczny
  • bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • umiejętności analityczne
  • dodatkowym atutem będzie znajomość makr (czyli VBA)

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 8-16,
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;)
  • bony lunchowe 160 zł co miesiąc , pakiet opieki medycznej Luxmed,
  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w trybie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/340/01/2020/DP

PTP Accounts Payable Junior Specialist, Kraków