Oferta pracy

Public Account Manager/Partner Biznesowy

INEA S.A.O firmie

  • Wierzbowa 84, Wysogotowo (pow. poznański)
    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

INEA S.A.

Wierzbowa 84

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż indywidualnie projektowanych rozwiązań telekomunikacyjnych klientom z segmentu Public (szkoły, przedszkola, urzędy) oraz do małego biznesu

  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacji

  • aktywne poszukiwanie na rynku lokalnym nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez INEA rozwiązań, analiza konkurencji

  • współpraca z innymi działami w firmie w celu opracowania oferty dla Klienta (w szczególności współpraca z działem planowania sieci, marketingiem oraz działem PR)

  • opieka posprzedażowa pozyskanych klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych do klientów biznesowych

  • umiejętności budowania relacjj z klientami

  • mile widziane doświadczenie z klientami segmentu Public/Biznes i prowadziłeś rozbudowane projekty sprzedażowe

  • samodzielność w przygotowywaniu ofert handlowych i negocjacji warunków współpracy z najwyższym szczeblem zarządczym po stronie klienta

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki

  • z domu

  • szansę pracy w wiodącym na rynku firmie z dziedziny ICT

  • współpraca w oparciu o umowę B2B

  • wynagrodzenie oparte o atrakcyjne rozliczenie prowizyjne od każdej podpisanej umowy

  • przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK lub nienarzucony system pracy, sam decydujesz kiedy, jak i gdzie pracujesz

  • narzędzia pracy (laptop, tel. komórkowy) w razie potrzeby możesz korzystać z przestrzeni biurowej i całego jej zaplecza (drukarka, ekspres do kawy itp.)

  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • szkolenia

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy