Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Public Relations Manager

CZYSTA3.VC SP. Z O.O.,O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań PR głównie w zakresie relacji z mediami, planowanie, implementacja i rozwijanie strategii komunikacyjnej funduszu oraz spółek portfelowych,

  • tworzenie komunikatów prasowych, artykułów eksperckich i udzielanie odpowiedzi na zapytania dziennikarskie,

  • współpraca przy eventach,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i partnerami biznesowymi,

  • scouting pod kątem ciekawych projektów inwestycyjnych,

  • content marketing,

  • monitorowanie rynku, działań konkurencji, analiza i badania rynkowe trendów branżowych, przygotowywanie analiz, raportów,

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby zarządu,

  • raportowanie bezpośrednio do GM-a.

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w public relations,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym,

  • praktyczna znajomość narzędzi PR,

  • znajomości narzędzi analitycznych i komunikacyjnych,

  • łatwości redagowania tekstów oraz "lekkiego pióra",

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • znajomości świata mediów – zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych oraz społecznościowych,

  • proaktywnej, zdeterminowanej i zorientowanej na cel postawy,

  • mile widziane doświadczenie w branży technologicznej, finansowej lub inwestycyjnej.

To oferujemy

  • unikalną pracę w świecie Venture Capital,

  • możliwość współpracy z najciekawszymi spółkami technologicznymi,

  • możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów,

  • atmosferę bez zbędnych ograniczeń i formalności,

  • pracę w kilkuosobowym interdyscyplinarnym zespole specjalistów,

  • pracę nad projektami w sposób całościowy i systemowy - od etapu strategii po wdrożenie,

  • samodzielność w działaniu,

  • elastyczne i indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • adekwatne do umiejętności i doświadczenia wynagrodzenie,

  • możliwość pracy zdalnej.