Logo Pracuj.pl

Public Relations Team Lead

eobuwie.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i rozwój strategii komunikacji MODIVO oraz marek własnych należących do grupy eobuwie.pl na 12 rynkach zagranicznych (m.in. Włochy, Czechy, Grecja, Słowenia, Litwa, Słowacja),
  • Współpraca i pozyskiwanie partnerów zagranicznych,
  • Zarządzanie harmonogramem działań PR na rynkach zagranicznych,
  • Działania mające na celu wzrost ekspozycji MODIVO za granicą,
  • Prowadzenie projektów PR w mediach zagranicznych dla komunikacji marek własnych,
  • Nawiązywanie współpracy PR z mediami,
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz zapewnienie ścieżki rozwoju kariery dla pracowników,
  • Monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokie poczucie estetyki z zakresie materiałów foto i video,
  • Znajomość rynku mody – warunek konieczny,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia rekomendacji biznesowych,
  • Znajomość bieżących trendów w branży e-commerce,
  • Świetna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,
  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl),
  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Public Relations Team Lead, Warszawa