Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Publisher Account Manager

AdTaily Sp. z o.o.

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Yieldbird to jeden z trzech brandów należących do AdTaily Group, który skupia specjalistów z zakresu monetyzacji powierzchni reklamowych. Obsługujemy wydawców na całym świecie, ale nie jesteśmy wielką korporacją. Jesteśmy analitykami, którzy po prostu są dobrzy w tym, co robią – monetyzowaniu powierzchni reklamowych w modelu programmatic i wypracowywaniu najwyższego przychodu
dla wydawców.
Istniejemy od 2009 roku. Naszym główny udziałowcem jest koncern medialny Agora – jedna z największych grup medialnych w Polsce.

 Aktualnie szukamy do naszego warszawskiego teamu osoby na stanowisko:

TWOJE KORZYŚCI:

  • szansa rozwoju w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek digital,
  • możliwość udziału w rozwojowych projektach oraz realny wpływ na kształtowanie i współtworzenie produktu,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • pakiet socjalny: opiekę medyczną w Enel-Med, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę preferowaną przez kandydata,
  • niezapomniane wyjazdy i wyjścia integracyjne :)
  • praca w pełnej wyzwań, otwartej, międzynarodowej atmosferze i w atrakcyjnej lokalizacji.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi dla naszych stałych Wydawców z Polski i zagranicy,
  • analiza i prezentacja wyników oraz rekomendacja nowych rozwiązań dla Wydawców,
  • współpraca z działem sprzedaży w celu generowania nowych źródeł przychodów dla Wydawców,
  • wsparcie działu Business Development w pozyskiwaniu nowych partnerstw,
  • utrzymywanie doskonałych relacji z Wydawcami.

JEŚLI:

  • masz min. roczne doświadczenie w branży reklamy internetowej (mile widziane doświadczenie w obszarze customer service),
  • chcesz się rozwijać i poszukujesz nowych wyzwań, w które potrafisz się zaangażować w 100%,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. C1 (warunek konieczny). Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego,
  • cechuje Cię ponadprzeciętna komunikatywność i relacyjność,
  • nie boisz się wyjść z inicjatywą, jesteś proaktywny,
  • jesteś gotowy do odbywania częstych podróży służbowych,
  • z łatwością interpretujesz dane i potrafisz wyciągać wnioski,
  • pasjonuje Cię programmatic i nowe technologie.

Nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce! Wyślij swoje CV klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne