Media Planner Buyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Historia naszej firmy sięga 1832 roku, kiedy francuski publicysta Charles-Louis Havas założył pierwszą na świecie agencję prasową Agence Havas, która dała podwaliny przyszłej agencji reklamowej.  Łączenie ludzi i komunikacja leżą w naszym DNA.

    Innowacyjność, kreatywność, zaangażowanie, współpraca, odpowiedzialność, tak jak blisko 200 lat temu tak i dziś stanowią o naszych wartościach. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, dające możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.

    Dołącz do nas, jeśli tak jak my cenisz sobie wyjątkową atmosferę pracy wśród ludzi pełnych pasji!

    Aktualnie poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

    Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć:

    • Planowanie, zakup oraz nadzór nad kampaniami offline (prasa, radio, kino, ooh, ambient) i online
    • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, raportowanie post buy
    • Tworzenie analiz oraz raportów (w tym analiz grup docelowych, trendów rynkowych, rynku mediów, aktywności konkurencji)
    • Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta
    • Współpraca z partnerami mediowymi

    Nasze wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość rynku mediów offline
    • Znajomość narzędzi używanych do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Co chcemy Ci zaoferować?

    • Pracę w świetnym zespole, przy ciekawych projektach z zakresu strategii i planowania komunikacji dla prestiżowych klientów
    • Pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie
    • Wyjątkową, rodzinną atmosferę pracy w globalnej firmie, w której możesz mieć wpływ na jej rozwój
    • Bogatą ofertę szkoleń mediowych, w tym szkoleń w ramach autorskiej platformy Havas University
    • Pełen dostęp do firmowych benefitów: pakietu medycznego, karty Multisport, owoców w biurze, udziału w spotkaniach firmowych i konkursach pracowniczych, nawet 5 rodzajów mleka do kawy oraz smaki herbat do wyboru, do koloru ;)
    Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, kierujesz się w życiu podobnymi do nas wartościami i uważasz, że warto, abyśmy się poznali bliżej,
    wyślij aktualne CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Havas Media Sp. Z o.o., z siedzibą w Warszawie ul. Marynarska 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).”