Logo Pracuj.pl

Purchase Manager

Autoland AGO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa partnerów handlowych
  • Pozyskiwanie samochodów nowych i używanych na terenie całego kraju na potrzeby naszych zagranicznych filii
  • utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami handlowymi
  • Analiza ofert handlowych i negocjacje warunków z kluczowymi partnerami handlowymi
  • Budowanie bazy potencjalnych partnerów handlowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Pasja do motoryzacji
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • samodzielną pracę w sprawdzonym modelu biznesowym
  • przyjazną atmosferę
  • szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy
  • Work-life Balance
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Spółka Autoland AG posiadając 25 filii na terenie Niemiec i zatrudniająca ponad 900 pracowników, sprzedaje rocznie prawie 35 000 samochodów , co czyni ja jedna z największych sieci salonów wielobranżowych w Niemczech. W celu dalszej ekspansji i rozwoju, poszukujemy nowych członków zespołu, którzy będą realizowali nasze cele na terenie Polski.

Purchase Manager, Gdańsk