Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Purchase Manager

NEUTEC GmbHO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer
Poszukujemy osoby do zarządzania i rozwoju oferty produktowej w branżowym serwisie HVAC.

Celem stanowiska będzie określenie asortymentu, pozyskanie dostawców, ustalenie warunków handlowych oraz zarządzanie ciągłością dostaw dla oferty sklepu on-line.

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku HVAC w Polsce i na świecie
  • Dobór asortymentu pod kątem potrzeb rynków (EU)
  • Inicjowanie i koordynowanie działań w zakresie rozwoju oferty produktowej
  • Identyfikacja i pozyskanie dostawców w ustalonym zakresie asortymentu
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Bieżąca komunikacja z dostawcami
  • Zapewnienie ciągłości i jakości dostaw

Wymagania:

  • Znajomość rynku HVAC
  • Doświadczenie w budowaniu relacji handlowych, w tym zakupowych
  • Doświadczenie w zakupach strategicznych/operacyjnych, logistyce
  • Doskonała organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym, j. niemiecki będzie atutem
  • Ambicja i nastawienie na sukces

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnym projekcie o globalnym zasięgu
  • Realny wpływ na rozwój marki Neutec
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne