Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Purchase Specialist & Analyst

M2T spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży Auto ID, stawiającą na nowoczesne rozwiązania. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie i nowatorskie rozwiązania, czym mocno wyróżniamy się spośród innych firm.
Naszą mocną stroną jest także techniczne R&D, które pozwala na stworzenie dedykowanych rozwiązań pod klienta; oraz kompleksowość usług – konstrukcja - hardware – software – serwis – usługi dedykowane.
Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi dostawcami, a w naszym portfolio klientów znajdują się największe organizacje, pochodzące z różnych gałęzi przedsiębiorstw. Jesteśmy liderem rynku w kilku branżach, które obsługujemy.
Poznań

Twoje zadania:

  • Tworzenie i kontrola realizacji zamówień zakupu - dostawcy polscy i zagraniczni
  • Prowadzenie procesu przyjęcia przesyłek oraz ich ewidencja
  • Koordynacja transportów wewnętrznych i zewnętrznych (w tym wspólnotowych EU i poza wspólnotowych)
  • Obsługa całej dokumentacji celnej
  • Prowadzenie zakupów wewnętrznych, ich analiza, rozliczenie i dokumentacja
  • Koordynacja działań logistycznych w zakresie obiegu dokumentów zakupowych
  • Monitorowanie zapasów, oraz kosztów zakupowych i logistycznych
  • Przygotowywanie oraz nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji w firmie
  • Obsługa procesu reklamacyjnego związanego z transportem i jakością dostawy
  • Proaktywność w pozyskiwaniu nowych ciekawych dostawców
  • Analiza procesów związanych z obszarem zakupów, logistyki i sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji w oparciu o analizowane danych
  • Regularna współpraca z innymi Działami Firmy (m.in. Serwisu i R&D)
  • Aktywny udział w projektach sprzedażowych
  • Inne obowiązki zlecone przez pracodawcę

Kogo szukamy?

Osoby, która posiada doświadczenie w zakupach i logistyce. Doświadczonego w tworzeniu raportów analityka, który doskonale umie odnaleźć się międzynarodowym środowisku.

Jeśli jesteś osobą, która szybko się uczy i nieustannie chce podnosić swoje kwalifikacje, pracując w młodym i ciekawym zespole profesjonalistów, to odpowiednie stanowisko dla Ciebie.

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomia, logistyka lub pokrewne
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Profesjonalny poziom obsługi pakietu MS Office zwłaszcza Excela
  • Wysokie zdolności analizy danych
  • Znajomość warunków Incoterms będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych, projektowaniu i przygotowywaniu raportów,
  • Wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej
  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, wysoka samodyscyplina i dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość branży Auto ID

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi producentami sprzętu Auto ID (głównie Korea Płd. I Tajwan)
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach dedykowanych pod kluczowych klientów
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez krajowe i międzynarodowe szkolenia zawodowe
  • Udział w wyjazdach do partnerów biznesowych, głównie w Niemczech i Korei Południowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na zaufaniu, szacunku dla pracownika, gdzie istotne są długofalowe rezultaty pracy

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV
(z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Ogłoszenie archiwalne