Logo Pracuj.pl

Purchasing and Planning Specialist

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

8 000–11 000
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji w oparciu o system ERP;
  • Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych prognoz oraz doskonalenie technik i metod w obszarze planowania;
  • Analiza danych niezbędnych do tworzenia prognoz sprzedaży (sprzedaż historyczna, trendy rynkowe, sezonowość);
  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji produkcji;
  • Nadzór nad poziomem dostępności materiałów na magazynie oraz podejmowanie działań mających na celu zoptymalizowanie ich rotacji;
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka lub Zarządzanie Produkcją);
  • 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów lub planisty materiałowego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz perspektywy rozwoju w ramach globalnych struktur;
  • Pracę w międzynarodowym i profesjonalnym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

RPO Partners Sp. z o.o.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która poszerzając swoją obecność w Europie, zdecydowała się w zeszłym roku na uruchomienie we Wrocławiu nowego zakładu produkcyjnego. W związku z rozwojem działu odpowiedzialnego za zakupy oraz planowanie poszukujemy doświadczonych i samodzielnych kandydatów gotowych do objęcia stanowiska:

Purchasing and Planning Specialist, Wrocław